کد خبر: 1089051 A

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی در سازمان حفاظت محیط زیست گفت: درحال‌ حاضر محیط زیست کشور با معضلات متعددی از جمله آب، خاک، هوا، خشکسالی روبه‌ رو است و ما نیاز ویژه به هم‌افزایی بین دستگاهی و نگاه مسئولان کشور به حوزه محیط زیست و توسعه پایدار داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «ژیلا آقایی» معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی در سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم رونمایی از سند برنامه ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط زیست که با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، با اشاره به همکاری دبیر شورا با محیط زیست برای ابلاغ این سند، بیان کرد: سند حاوی هفت راهبرد و ۵۴ اقدام است و هدف‌های مختلفی ازجمله افزایش مشارکت بین بخشی و بین دستگاهی برای ترویج فرهنگ از محیط زیست را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: درحال‌ حاضر محیط زیست کشور با معضلات متعددی از جمله آب، خاک، هوا، خشکسالی روبه‌ رو است و ما نیاز ویژه به هم‌افزایی بین دستگاهی و نگاه مسئولان کشور به حوزه محیط زیست و توسعه پایدار داریم.

آقایی افزود: کارگروه‌های زیرمجموعه سند فرهنگ حفاظت از محیط زیست از ۲۰ دستگاه اثرگذار بر حوزه آموزش و فرهنگ کشور تشکیل شده است که می‌تواند به ما برای رسیدن به اهدافمان و پیش‌برد اهداف سازمان محیط زیست کمک کند.

 

انتهای پیام/
محیط زیست ژیلا آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر