کد خبر: 1088621 A

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، از راه اندازی سامانه جامع آموزش مجازی در سازمان آموزش و پرورش استثنایی و پایگاه جامع آموزش مجازی در استان‌ها، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید جواد حسینی؛ در نشست با حوزه آموزش و فناوری سازمان آموزش و پرورش استثنایی، با بیان این که کرونا موجب شد آموزش‌ها به سمت آموزش مجازی سوق پیدا کند، اظهار کرد: شبکه آموزشی دانش آموز «شاد»، شبکه‌ای مستقل، فراگیر، رایگان، منعطف و امن است که بیشتر آموزش‌ها در این بستر، صورت می‌گیرد.

وی افزود: در کنار شبکه شاد، سامانه جامع آموزش مجازی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، با هدف بارگذاری محتواهای آموزشی استاندارد برای تمامی گروه‌های تحت پوشش و آموزش‌های برخط تعاملی برای دانش آموزان استثنایی کشور با همت حوزه آموزش و فناوری سازمان به آدرسamoozesh. csdeo. ir آماده استفاده دانش آموزان، معلمان و اولیا است.

وی افزود: مهمترین ویژگی این سامانه، ارائه آموزش‌های آنلاین تعاملی با بالاترین کیفیت و به صورت همزمان برای بیش از دو هزار نفر است.

معاون وزیر از تخصیص اعتبار برای تجهیز و راه اندازی استودیوی حرفه‌ای و پایگاه جامع آموزش مجازی در استان ها، خبر داد و اظهار کرد: در هر استان یک استودیوی حرفه‌ای و یک پایگاه جامع آموزش مجازی آنلاین، برای تولید محتوای آموزشی راه اندازی خواهد شد و اعتبار آن به استان‌ها طی دو مرحله ابلاغ شده است.

 

انتهای پیام/
آموزش مجازی معاون وزیر آموزش و پرورش استثنایی سازمان آموزش و پرورش استثنایی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر