کد خبر: 1087476 A

فرمانده نیروی انتظامی:

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس زن در اجرای ماموریت ها در ناجا نقش بی بدیلی دارد، گفت: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت ماموریت ها دارای جایگاه ویژه ای است ،خصوصا پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در دیدار صمیمی با دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" گفت: پیشاپیش ورود به دهه کرامت و همچنین روز دختر را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض می کنم.

وی در ادامه ضمن گرامی داشت ایام 14 و 15 خردادماه، رحلت جانگداز امام (ره) عنوان کرد: از این جهت که در دوران حضرت امام (ره) و همچنین انقلاب اسلامی حضور داشتیم خدا را شاکریم؛ همه ما باید قدردان حضرت امام باشیم و با پیروی از تدابیر و منویات مقام معظم رهبری رضایت ایشان را به دست آوریم.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه ضمن گرامی داشت ایام 15 خرداد (سالروز قیام مردم عزیز ایران اسلامی ) به رهبری حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: یاد و خاطره شهدای معزز و والامقام آن دوران را نیز گرامی می داریم.

وی در ادامه خطاب به دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس عنوان کرد: خدا را شاکریم که امروز توفیقی نصیب بنده شد تا خدمت کسانی باشم که ان شاء الله آینده ناجا در دستان آنها خواهد بود.

سردار اشتری گفت: شما بزرگواران بدانید که توفیقی نصیب شما شده تا در دانشگاه علوم انتظامی امین و مجتمع آموزشی زنان پلیس مشغول تحصیل هستید و برای خدمت رسانی در آینده آماده می شوید.

فرمانده ناجا در ادامه ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این دیدار صمیمی خصوصا سردار "بختیاری" تصریح کرد: آینده شغلی شما بزرگواران بستگی به رسته ، توانمندی ، استعداد، انگیزه و عشق و علاقه شما برای اجرای ماموریت ها دارد پس باید به نحو مطلوب از ظرفیت ها بهره لازم را ببرید و این امر بایستی مورد اهتمام قرار بگیرد.

این مقام ارشد انتظامی به ادامه تحصیل دانشجویان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این خصوص معاونت تربیت و آموزش ناجا ارتقاء تحصیلی را در کمیسیون های مربوطه بررسی و قطعا مورد توجه قرار خواهد داد.

سردار اشتری در ادامه بر خوشایند سازی محیط آموزشی نیز تاکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم صورت بگیرد و مورد اهتمام باشد؛ بایستی در این خصوص اعتبارات لازم برای فراهم شدن امکانات مورد نیاز در اختیار شما قرار بگیرد.

وی به جذب بانوان اشاره کرد و افزود: در این خصوص بایستی براساس فرمایشات و تدابیر مقام عظمای ولایت اقدامات لازم را انجام دهیم و بانوان صرفا برای مشاغلی که مخصوص آنهاست، به کارگیری شوند.

سردار اشتری تاکید کرد: بایستی زمانی که وارد مجموعه می شوید جوانان انقلابی، متعهد و ولایی باشید و براساس معیارها و نیازها نیز جذب و به کارگیری شوید.

*قدردانی از زحمات  بانوان در ناجا

این مقام ارشد انتظامی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات بانوان در ناجا گفت: فعال بودن و حضور در تمامی صحنه ها باعث پیشرفت در امور می شود پس این امر باید به نحو مطلوب انجام شود.

*نقش پلیس زن

سردار اشتری در ادامه به نقش پلیس زن در ناجا اشاره و تصریح کرد: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت ماموریت ها دارای جایگاه ویژه ای است خصوصا پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد؛ اما آن چیزی که مهم است باید تمامی موازین شرعی از سوی شما بزرگواران به درستی رعایت  شود چرا که مسئولیت سنگینی بر عهده شما قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس در معرض آسیب و تهدید در جامعه قرار دارد، گفت: باید متناسب با محیط مراقب چالش ها و آسیب ها باشیم و این امر را مورد اهتمام قرار دهیم.

*لزوم ارتقاء مهارت و توانمندی های دانشجویان

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، وی در ادامه به اهمیت مهارت ها و توانمندی دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما رسیدن به پلیس حرفه ای است در واقع بایستی ماموریتی که بر عهده شما قرار می گیرد بتوانید به نحو احسن آن را انجام دهید؛ باید با توجه به جایگاهی که دارید مهارت های خود را نیز افزایش دهید.

سردار اشتری به موضوع استحکام خانواده تاکید و اشاره کرد: بانوان شاغل خصوصا شما زنان پلیس باید این امر را مورد اهتمام قرار دهید و در این خصوص کوتاهی نکنید. اگر پایه های خانواده متزلزل شود قطعا در انجام مطلوب ماموریت ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

*انتخابات 1400 آینده کشور را تضمین می کند

وی در ادامه به حماسه بزرگ پیش رو ( انتخابات 1400) نیز اشاره و افزود: این انتخابات برای کشور سرنوشت ساز است چرا که آینده کشور را تضمین می کند و اقتدار ما را در جهان و جایگاه جمهوریت و اسلامی را ارتقاء می دهد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید به فرموده مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز " مدظله العالی" عنوان کرد: ایشان تاکید دارند که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است؛ ان شاء الله در 28 خردادماه شاهد حضور پرشور شما بزرگواران خواهیم بود؛ اما انتظار ما این است که خانواده های خود را نیز برای شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق های رای تشویق کنید.

سردار اشتری گفت: دشمن در عملیات رسانه ای و روانی به دنبال ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات و بی اهمیت نشان دادن آن است؛ باید تمام سعی خود را بر این بگذاریم که انتخابات پرشور و امنی را برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات به عهده ناجا است، گفت: نیروی انتظامی با به کارگیری  300 هزار نفر از همکاران در سراسر کشور آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است، ان شاء الله با تهیه اطلس انتخابات شاهد مشکل امنیتی نخواهیم بود.

سردار اشتری با تاکید بر مشارکت در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان و همچنین امیدواری مردم دلسوز به نظام مقدس خواهد بود.  

*ملاک عمل در انتخابات معیارهای رهبری است

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه ملاک عمل در انتخابات معیارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" است، گفت: بایستی با در نظر گرفتن معیارهای ایشان، فردی را انتخاب کنیم که دلسوز مردم، عدالت خواه، انقلابی، جهادی، مرد میدان و عمل باشد ضمن اینکه با فساد مبارزه کند و به توانایی جوانان این کشور نیز معتقد باشد.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: باید فردی انتخاب کنیم که بتوانیم در دنیا به او افتخار کنیم ضمن اینکه آن فرد نیز بتواند در مقابل دشمنان سینه سپر کند و از منافع ایران اسلامی دفاع کند.

وی ادامه داد: همه در این لباس مقدس خدمتگزار مردم شریف ایران اسلامی و سرباز ولایت هستیم پس باید در رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تاکید کرد: بایستی روحیه انقلابی خود را حفظ و ارتقاء دهیم ؛  حتما تحولاتی که در جامعه رخ می دهد را رصد می کنیم البته وظیفه ما امنیتی و انتظامی است اما نسبت به مسائل سیاسی هم بی تفاوت نیستیم.

سردار اشتری در ادامه تاکید کرد: نباید اجازه دهیم که کشورعزیزمان به دست نااهلان بیفتد؛ به فرموده حضرت امام باید این نظام مقدس در دستان افرادی باشد که از خون شهدا و رشادت های آنها پاسداری کنند.

وی همچنین گفت: نیروهای مسلح به هیچ عنوان از هیچ شخص و یا جناحی طرفداری نمی کنند؛ همه ما پیرو خط ولایت هستیم.

سردار اشتری همچنین تصریح کرد: همه شما بزرگواران مُبلغ نیروی انتظامی هستید پس بایستی به وظایفی که به عهده شما گذاشته شده است آشنا باشید و با توانمندی بالا وارد میدان شوید.

*ارتقاء اعتماد مردم به پلیس

سردار اشتری گفت براساس نظرسنجی های صورت گرفته بحمداله امروز  اعتماد مردم به پلیس  ارتقاء یافته است که باید قدردان باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر