کد خبر: 1087145 A

رئیس سازمان نوسازی مدارس خبر داد:

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در سفر یک‌روزه به استان کردستان از پروژه‌های در حال ساخت شهرستان‌های مریوان و سروآباد بازدید و بر رفع مشکلات و موانع تسریع در اجرای پروژه‌ها تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، مهراله رخشانی‌مهر در این سفر از پروژه‌های مدرسه ۱۴کلاسه شهرستان سروآباد، استخر سرپوشیده و اردوگاه فرهنگی آموزشی مریوان، پروژه مقاوم‌سازی مدرسه عفاف و پروژه ۱۲کلاسه شهرک موسک در مریوان بازدید کرد و در جریان عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی آن‌ها قرار گرفت. 

وی در جلسه جمع‌بندی این پروژه‌ها که در فرمانداری مریوان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت و اولویت تأمین امکانات مناسب بهداشتی در مدارس بیان کرد: خوشبختانه در خصوص مشکلات سرویس‌های بهداشتی با رایزنی‌هایی که صورت گرفت، ردیف اعتباری جداگانه در بودجه امسال سازمان نوسازی مدارس برای این منظور افزوده شد تا مشکلات مدارس در این حوزه نیز برطرف شود و مدرسه‌ای فاقد سرویس بهداشتی نداشته باشیم. 

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در خصوص خرید تجهیزات آموزشی گفت: در این مورد نیز اعتباری تخصیص دادیم و به استان ابلاغ شد و مبلغ دیگری نیز با اعلام نیازمندی‌ها تأمین می‌شود که این اعتبارات را هدایت کنید.

انتهای پیام/
استان کردستان بودجه سرویس های بهداشتی مدرسه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر