کد خبر: 1086878 A

همایش بزرگ دو چرخه سواری با استقبال پر شور و حضور جمع کثیری از دو چرخه سواران به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست در قزوین بر گزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، محمد سعید محمدی رییس اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین عنوان کرد: همایش بزرگ دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت روز جهانی محیط زیست و هفته محیط زیست با شعار "نیم قرن حفاظت از زیست بوم های ایران، بازنگری، نوع سازی، بازسازی" برگزار شد.
 
 وی تصریح کرد: دوچرخه سواران مسیر میدان میر عماد به سمت اداره کل حفاظت محیط زیست را با گذر از خیابان‌های شهر قزوین و طی کردن مسیر‌های تعیین شده رکاب زدند.
 
رئیس اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان، هدف از برگزاری این همایش را تشویق و ترغیب مردم به استفاده از دوچرخه در شهر به عنوان وسیله‌ای مناسب برای حمل و نقل پاک عنوان کرد و گفت: ایجاد انگیزه برای شهروندان به منظور استفاده مداوم از دوچرخه به جای خودور‌های شخصی برای بهبود سطح سلامتی و وضعیت محیط زیستی از دیگر اهداف این همایش بود.
 
محمدی افزود: این همایش با مشارکت اعضای انجمن دوستداران دوچرخه، دوچرخه سواران حاضر در برنامه سه شنبه‌های بدون خودرو و هیئت دوچرخه سواری همگانی قزوین برگزار شد.
هفته محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر