کد خبر: 1086389 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با تلاش همکارانم در یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن سیستان و بلوچستان، یک و نیم هکتار از اراضی ملی به ارزش ۲ هزار میلیارد رفع تصرف شد.

به گزارش ایلنا، سردار "مهدی معصوم بیگی" در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: مبارزه با زمین خواری به ویژه در حریم و محدوده شهرها از جمله اولویت‌های ماموریتی پلیس پیشگیری ناجا و از اقدامات ارزشمندی است که توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن این پلیس مدیریت می شود.

وی افزود: ۴۰ سال پیش یک قطعه زمین در شهر زاهدان به مساحت یک و نیم هکتار با کاربری عمومی به منظور ارائه خدمات ورزشی به شهروندان به فردی معلوم واگذار می شود که متاسفانه متقاضی با سوء استفاده، کاربری زمین را به مسکونی تغییر می‌دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: در راستای حفظ بیت المال و صیانت از حقوق مردم، همکارانم در یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان سیستان و بلوچستان با حمایت دستگاه قضائی و با اقتدار موفق شدند بعد از ۴۰ سال این زمین را از تصرف افراد سودجو آزاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی با بیان اینکه کارشناسان ارزش زمین رفع تصرف شده را ۲ هزار میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۱۶۵۶ یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن پلیس پیشگیری ناجا پل ارتباطی مردم برای دریافت گزارش های مردمی مرتبط با زمین خواری است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر