کد خبر: 1085931 A

​رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به خراسان جنوبی با نمایندگان گروه های جهادی و مردمی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور،محمد مهدی حاج محمدی در نشست تخصصی با نمایندگان گروه های مردمی و جهادی خراسان جنوبی که در محل دادگستری استان برگزار می شد،گفت: یکی از شاخصه های گروه های جهادی،مردمی و فرهنگی داشتن تعصب به نظام اسلامی است. 

وی ادامه داد: گروه های جهادی در همه مشکلات و سختی های کشور سراسیمه برای رفع گرفتاری مردم می شتابند.

 رئیس سازمان زندانها واقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: زندان ها نیز می توانند موقعیت خوبی برای اجرای ماموریت جهادگران  باشد. 

وی بهترین عامل انگیزه بخشی به جهادگران را فرمایشات امام خمینی(ره)و رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: امام خمینی(ره)فرمودند، زندان باید مدرسه آموزش وتربیت اخلاقی باشد. 

حاج محمدی بیان داشت: باید کاری کنیم که زندانیان به نظام اسلامی علاقمند باشند. 

وی با اشاره به اینکه زندانیان علاقه و اطمینان  قلبی نسبت به شهدا دارند بیان کرد: برخی از شهدا افرادی بودند که درقبل و بعد از انقلاب زندانی بودند اما بعد از پیروزی انقلاب با امام امت عهد بسته، متحول شدند و در دفاع مقدس به شهادت رسیدند. 

حاج محمدی با اشاره به لزوم حمایت از خانواده ها زندانیان افزود: جهادگران می توانند در قالب گروه های جهادی مشکلات زندانیان و خانواده های آنها را رفع کنند. 

رئیس سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی کشور گفت: امروز این امکان در زندان ها فراهم است که گروه های جهادی در عرصه های مختلفی فعالیت کنند.

 در ادامه این نشست تعدادی از نمایندگان گروه های جهادی و تشکل های مردمی به بیان دیدگاه ها و برنامه ها و همچنین طرح سوالات خود پرداختند.

انتهای پیام/
​رئیس سازمان زندان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر