کد خبر: 1085919 A

همزمان با سفر رئیس سازمان زندان ها به خراسان جنوبی صورت گرفت؛

رییس سازمان زندان ها از تحویل یک باب منزل به خانواده زندانی نیازمند خبر داد.

 

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها، صبح امروز با حضور محمدمهدی حاج‌محمدی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات ، تأمینی و تربیتی کشور، مدیر کل دادگستری استان ومسئولین استانی یک باب منزل درامیرآباد بیرجند به مساحت ۶۰ متر زیربنا افتتاح وتحویل خانواده زندانی نیازمند شد.

حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره  امام راحل (ره) گفت: برای حفظ آرمان ها و اهداف امام خمینی (ره) نیازمند تلاش و خدمت جهادی هستیم.

 وی تصریح کرد: سازمان زندان ها با توجه به فرمایش امامین انقلاب همواره به دنبال حمایت از خانواده زندانیان است و در همین راستا با کمک کمیته امداد امام (ره) برای خانواده نیازمند زندانی، مسکن تهیه شده است. 

رئیس سازمان زندان ها در پایان خطاب به خانواده مددجو خاطرنشان کرد: از امروز باید با تلاش های مضاعف بتوانید زندگی خود را مجددا بسازید و با انتخاب راه درست مانع تکرار اشتباهات سرپرست خانواده شوید. 

غلامرضان روشان مدیرکل زندان های خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت:یکی از اهداف سازمان زندان ها حمایت از زندانیان است که مجدد این افراد به سمت جرم کشیده نشوند. 

وی ایجاد کارگاه های زود بازده و کوچک خانگی  وکمک به خانواده  زندانیان در اشتغال را از دیگراهداف زندان های کشور دانست و عنوان کرد: تاکنون ۴۲ واحد مسکن محرومان در خراسان جنوبی به خانواده زندانیان اختصاص یافته وتا پایان سال ۱۷ واحد دیگر نیز تحویل خواهدشد. 

همسر مددجو نیز در این مراسم با بیان اینکه برای برطرف کردن مشکلات خانواده به امام خمینی (ره) متوسل شده است، گفت: از سازمان زندان ها و کمیته امداد بابت این لطفی که در حق خانواده ما کردند کمال تشکر و سپاس را دارم.

 لازم به ذکر است این منزل با همکاری اداره کل زندانهای خراسان جنوبی و کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شده است.

رییس سازمان زندان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر