کد خبر: 1085531 A

ملکی خبر داد؛

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره آخرین اقدامات آتش نشانی برای اطفا حریق پالایشگاه نفت توضیحاتی را ارائه کرد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین جزییات آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران گفت: خوشبختانه در ادامه روند عملیاتی آتش نشانان حاضر در محل حادثه خیلی خوب عملیات ادامه پیدا کرد و همه مخازنی که دچار آتش سوزی شده بود خاموش شدند و فقط یک مخزن آن هم با حداقل میزان در حال شعله وری و سوختن است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان همچنان در حال سرد کردن و کنترل همان آتش هستند که جای هیچ نگرانی ندارد و دود مختصر هم به دلیل همان مقدار شعله کوچک است، ادامه داد: تا دقایقی دیگر آتش نشانی‌های شهرستان‌ها و تهران به ایستگاه‌های خود مراجعه می‌کنند و احتمالا سه ایستگاه از آن‌ها به همراه عوامل آتش نشانی پالایشگاه تا حداقل فردا صبح در محل حضور خواهند داشت، چون عملیات سرد کردن، لکه گیری‌ها و ایمن سازی باید ادامه پیدا کند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: اگر از آتش نیرو‌ها غافل شوند، احتمال شعله وری مجدد هست. خوشبختانه در این حادثه مورد مصدومیت حاد نداشته ایم و فقط چند نفر به دلایل جزئی به اورژانس انتقال داده شده اند. این آمادگی هم در ایستگاه‌هایی که به محل ایستگاه خود مراجعه می‌کنند، وجود دارد تا در صورت نیاز دوباره به پالایشگاه برگردند.

انتهای پیام/
جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر