کد خبر: 1084549 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع کارکنان این فرماندهی بیان داشت: اجازه نمی دهیم کوچکترین خلل امنیتی و انتظامی در انتخابات ایجاد شود .

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سردار "حسین رحیمی" در مراسم صبحگاه عمومی این فرماندهی با تاکید بر اینکه در آستانه انجام یک ماموریت و عملیات بزرگ هستیم و آن هم برقراری نظم و امنیت و انضباط انتخابات است، بیان داشت : در تهران بیش از ۵ هزار شعبه اخذ آرا داریم که تمهیدات لازم برای انجام این انتخابات در امنیت و ارامش لازم اندیشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم کوچکترین خلل امنیتی و انتظامی در برپایی هر چه با شکوهتر این حماسه بزرگ ایجاد شود، گفت: انتخابات رزمایش بزرگ ملت ایران است که حضور پرشور و شعور مردم در این رزمایش، دوستان را امیدوار و دشمنان را مایوس و نا امید خواهد کرد.

رئیس پلیس  تهران  با تاکید بر اینکه در ۲۸ خرداد ماه امسال مردم حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد، بیان داشت: مردم فهیم و آگاه ما می دانند که حضور گسترده و پرشور آنها در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح در حقیقت آینده و سرنوشت آنها را رقم خواهد زد و آنها با این حضور سرنوشت خود را آنگونه که می خواهند، تعیین خواهند کرد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه دشمنان و معاندان همه تلاش خود را بکار بسته اند تا این انتخابات با استقبال جمعی مواجه نشود، گفت: امروز بسیاری از مشکلات کشور به دلیل سم پاشی و سیاه نمایی و محاصره های ناجوانمردانه اقتصادی دشمنان و برخی سوء مدیریت های داخلی است که مردم گرانقدر ما می توانند با انتخاب فردی اصلح سهم خود را در پیشرفت و ترقی کشور ایفا نمایند و گامی بلند در راستای اعتلای میهن خود بردارند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه ۲۸ خرداد ماه بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای تو دهنی محکمی به دشمنان خواهیم زد، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم دشمنی معاندان و کسانی که مخالف استقلال و آزادی آن بودند و منابع آن را به یغما می بردند روز به روز مقتدر تر به پیش خواهد رفت و این بار هم مردم ما نشان خواهند داد که هرگز فریب خدعه و نیرنگ دشمنان را نخواهند خورد چرا که بارها شاهد کینه توزی و عهد شکنی و خیانت های مکرر دشمنان بوده اند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه انتخابات یکی از نماد ها و نشانه های استقلال و آزادی کشور است، افزود: همه باید خود را در این مهم سهیم و در ساختن فردایی بهتر مشارکت دهیم  چرا که دشمنان همه تلاش خود را بکار بسته اند تا مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند.

رئیس پلیس  تهران  با تاکید بر اینکه انتخابات یک تکلیف است و همه باید شور انتخاباتی داشته باشیم و این شور و شعور را به دیگران انتقال دهیم، گفت: بدون شک انتخاب یک فرد اصلح می تواند بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع نماید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سال گذشته، با تلاش جمعی همکارانم در بخش های مختلف این فرماندهی برای سومین سال پیاپی رتبه برتر کشوری را کسب کرد، گفت: بالاترین شان خود را خدمتگزاری به مردم می دانیم، از این رو با اخلاق حسنه و روی گشاده با مردم برخورد و تلاش نمایید که گره ای از مشکلات مردم بگشایید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر