کد خبر: 1084451 A

عضو شورای شهر تهران:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهرفروشی در این دوره متوقف شد، گفت: شفافیت را وجه همت خود قرار دادیم و قراردادهای کاری و پیمانکاری را به سامان رساندیم و از این طریق به استثمار کارگران در شهرداری پایان دادیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، افشین حبیب زاده در جریان دویست و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران پس از استماع گزارش تحویل و تحول شهردار تهران گفت: وعده ما در شورای پنجم تغییر رویکرد بود. ما تخریب باغات را متوقف کردیم که در گزارش مشهود بود. املاک واگذار شده را به مردم بازگرداندیم، تراکم سیار و بی‌حساب و کتاب را هم متوقف کردیم. 

او با اشاره به اینکه شهرفروشی در این دوره متوقف شد، گفت: شفافیت را وجه همت خود قرار دادیم و قراردادهای کاری و پیمانکاری را به سامان رساندیم و از این طریق به استثمار کارگران در شهرداری پایان دادیم. 

عضو شورای شهر تهران گفت: وعده گسترش اتوبان، پل و تونل ندادیم، اما این امور را نیز به بهترین و کیفی‌ترین نحو پیش بردیم. ما وعده حفاری تونل مترو ندادیم، اما حفاری‌های موجود را کامل احداث، تجهیز و راه‌اندازی کردیم. 

حبیب زاده ادامه داد: امروز زمان انتخاب مردم است و این مردم هستند که باید بین این گزارش عملکرد و گزارش عملکرد پایان دوه دوازده‌ساله پیشین قضاوت کنند. آیا رویکرد دوازده‌ساله مدیریت قبل را می‌پذیرند یا رویکرد ۴ساله شورای پنجم را؟

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر گفت: امروز گزارشی ارائه شد که در آن به آنچه تحویل گرفتیم و آنچه تحویل دادیم، اشاره شد هرچند مواردی در گزارش وجود نداشت از جمله گزارش خیابان کامل که باید به این گزارش اضافه شود. 

او با اشاره به کاهش ۹ هزار نفری نیرو که در گزارش اشاره شده است، افزود: باید کیفیت این کاهش ذکر شود تا از آن سوءاستفاده نشود تا در آینده نگویند شهرداری نیروهایش را اخراج کرد.

افشین حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر