کد خبر: 1083788 A

شهرداری تهران در مورد رفع اختلال در عملکرد چراغ راهنمایی نارمک توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: پس از بررسی ها در زمان اختلال در عملکرد چراغ راهنمایی، جریمه‌ها پاک می‌شود.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای در مورد وضعیت چراغ‌های راهنمایی و رانندگی توضیح داد: "چندی پیش کلیپی در شبکه‌های مجازی تحت عنوان اختلال در عملکرد چراغ راهنمایی تقاطع نارمک- ۴۶ متری سمنگان منتشر شد که به اطلاع شهروندان گرامی می‌رساند چراغ راهنمایی مورد اشاره سریعاً رفع مشکل شد و نسبت به تعویض قطعه اقدامات لازم انجام و در حال حاضر مشکلی در عملکرد چراغ مشاهده نمی‌شود. 

لازم به توضیح است که تمامی تخلفات ثبت شده توسط سیستم‌های ثبت تخلف هوشمند طی دو مرحله توسط اپراتورها چک و بررسی می‌شود و در زمانی که اختلالی در عملکرد چراغ راهنمایی وجود داشته باشد در این حالت هیچ پلاکی جریمه نمی‌شود و رکوردهای ثبت شده در سیستم مخدوش اعلام می‌شود. 

چنانچه شهروندان گرامی در تقاطع مذکور مشمول جریمه شده‌اند می‌توانند جهت پیگیری با روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک تهران و از طریق شماره ۸۷۵۰۰ تماس حاصل نمایند.

چک راهنمایی و رانندگی روابط عمومی شهرداری کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر