کد خبر: 1083587 A

مدیر کل زندان‌های استان تهران:

مدیرکل زندان‌های استان تهران طی بازدید از زندان رجایی شهر اظهار داشت: توجه به سرمایه انسانی در عین فرهنگ سازی برای تلاش جهادی، می تواند چالش ها را از سر راه براشته، رشد و بالندگی هر مجموعه و سازمان را در پی داشته باشد.

به گزارش ایلنا، سیدحشمت اله حیات الغیب که به منظور دیدار با مددجویان و بررسی وضعیت بهداشتی، آموزشی و رفاهی در زندان رجایی شهر حضور یافته بود، با تاکید بر اهمیت زمینه های موثر در ارتقای انگیزه خدمتی برای کارکنان و پرهیز از روزمرگی، اذعان داشت: مدیریت انگیزش شغلی کارکنان، موفقیت پایدار سازمان را رقم می زند و توجه به سرمایه انسانی در عین فرهنگ سازی برای تلاشی جهادی، می تواند چالش ها را از سر راه برداشته و رشد و بالندگی هر مجموعه و سازمان را در پی داشته باشد.

مدیر کل زندان های استان تهران ضمن مثبت ارزیابی نمودن اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف و تأکید بر فعالیت های حوزه بهداشت و درمان، از تلاش های شبانه روزی کارکنان ساعی سنگر اصلاح و تربیت تقدیر کرد.

وی پاسخگوی سوالات و درخواست های زندانیان نیز بود و خدمات زندانبانی اسلامی را دریچه ای نوین برای اصلاح و توانمندسازی زندانیان و خانواده های آنان دانست و در ادامه از زندان به عنوان محلی برای اصلاح و بازگشت سالم زندانیان به جامعه دانست.

مدیرکل زندان های تهران در جلسه پرسش و پاسخ کارکنان نیز حضور یافت و ارتقاء انگیزه و تعهد خدمتی را بستر ساز خدمات ارزنده زندانبانی معرفی کرد و گفت: تلاش جهادی در حوزه خدمتی با هدف اثربخشی فعالیت ها، راه را برای پیشبرد اقدامات هموار می کند و این مهم نیازمند ایجاد انگیزه مضاعف و تعهد کاری است.

بنا به این خبر، مدیر کل زندان های استان تهران طی بازدید و گفتگو با زندانیان که اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، عزیزی مدیر زندان رجایی شهر و مسئولان آن مرکز نیز حضور داشتند، دستورات لازم را صادر نمود.

 

 

مدیرکل زندانهای استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر