کد خبر: 1082920 A

با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و وزیر آموزش و پرورش، آئین امضای موافقت‌نامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز، با حضور خانم معصومه ابتکار و محسن حاجی میرزایی، در آئینی که در ساختمان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد، موافقت نامه همکاری با هدف حمایت از برنامه‌های آموزشی و طرح‌های فرهنگی، بین معاونت امور زنان و خانواده و وزارت آموزش و پرورش به امضا رسید. 

بر این اساس؛ توسعه مستمر شایستگی‌ها و توانمندی‌های مربیان مدارس دخترانه، ارتقای سلامت روانی-اجتماعی مربیان و دانش آموزان و رشد مهارت‌های پرو شی مربیان مدارس در راستای پرورش نسلی سالم و بانشاط از اهداف کیفی و برگزاری کارگاه آموزشی برای بیش از ۳۳هزار و ۶۰۰ نفر از مربیان مدارس دخترانه، از اهداف کمی این موافقت نامه است. 

گفتنی است؛ این توافق نامه در راستای ماده ۱۱قانون برنامه ششم توسعه و اجرای سیاست‌های کلی جمعیت مبنی بر تحکیم بنیان خانواده با اصلاح و تکمیل آموزش عمومی در باره اصالت کانون خانواده و فرزندپروری با تأکید بر آموزش مهارت‌های زندگی و ارتباطی تنظیم و اجرایی می‌شود.

خانواده زنان معاون رئیس جمهور وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر