کد خبر: 1081569 A

استاندار تهران:

استاندار تهران گفت: نقش رسانه ملی در فرهنگ سازی در حوزه سلامت شهروندان بسیار راهبردی است؛ از اینرو از صدا و سیما انتظار می رود از تبلیغات برخی مواد غذایی آسیب پذیر خودداری کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی زنان و خانواده استان با اشاره به نقش تغذیه و ورزش در  ارتقای سلامت اظهار داشت: عمده ترین و  اثربخش ترین اقدام در حوزه سلامت آموزش است، آموزشی که بتواند منجر به تغییر رفتار شده و در فرد نهادینه شود؛ به گونه ای که فرد به درجه ای از توانمندی و دانش برسد تا جهت حفظ سلامت خود حرکت کند.

وی مجازات ها و عوامل بازدارندگی در حوزه سلامت و تغذیه را بر بسیار ضعیف توصیف کرد و افزود: جرائم و مجازات مربوط به مواد غذایی و بهداشتی آسیپ پذیر می بایست مشمول حداکثر جریمه باشد.

استاندار تهران نقش رسانه ملی را در فرهنگ سازی در حوزه سلامت شهروندان بسیار راهبردی دانست و ادامه داد: از صدا و سیما انتظار می رود از تبلیغات برخی مواد غذایی آسیب پذیر خودداری کند.

محسنی بندپی اقدامات پیشگیرانه و در عین حال  ترویجی و بازدارنده در حوزه اجتماعی را مهم تلقی کرد و خواستار  تقویت نیروی انسانی معاونین بهداشت و درمان در بحث نظارت شد.
استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر