کد خبر: 1081157 A

معاون شهردار تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مشکلات ناشی از قطعی برق گفت: همکاران من در حوزه حمل و نقل عمومی، تصادفات ترافیکی و شرکت کنترل ترافیک شدیدا از قطعی برق گله‌مند هستند.

«سید مناف هاشمی» معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تاثیر خاموشی‌ها بر فعالیت حوزه حمل و نقلی پایتخت گفت: روشنایی شهر یکی از الزامات ایمنی شهری است. در حوزه پله‌های برقی دچار مشکل می‌شویم و شهروندان ما آسیب می‌بینند، چرا که در اثر قطعی برق خود به خود پله‌های برقی قطع می‌شوند. 

او ادامه داد: پله‌های غیربرقی نیز بدون وجود امنیت نور و روشنایی دچار مشکل می‌شود و افراد تحت تاثیر برخی از افراد و سارقان قرار می‌گیرند. تصادفات ترافیکی در کوچه‌ها، معابر و محلات افزایش می‌یابد و دوربین‌های شرکت کنترل ترافیک با این قطعی‌ها آسیب می‌بیند. 

معاون شهردار تهران در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی در پی قطعی‌های این چند روز در مرکز کنترل ترافیک رخ داده است؟ گفت: همکاران من در حوزه حمل و نقل عمومی، تصادفات ترافیکی و شرکت کنترل ترافیک به شدت گله‌مند هستند، اما آمار دقیق که به چه آسیب‌هایی منجر شده است را ندارم.

 

ترافیک شهرداری سید مناف هاشمی قطعی برق معاونت حمل ونقل و ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر