کد خبر: 1081039 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران بزرگ از پلمب سه سفره خانه سنتی در مرکز و و شمال تهران خبر داد و گفت: با دستور مقام قضائی متصدیان این سفره خانه ها بازداشت و به دادسرا معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ‌ "نادر مرادی" گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی وشیوع ویروس منحوس کرونا، روز گذشته تیم هایی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری ها،  در خرداد ماه از تعدادی سفره خانه های سنتی و قهوه خانه های سطح شهر تهران بازدید صورت گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ بیان داشت: در این طرح نظارتی، مأموران سه واحد سفره خانه در حوالی خیابان های "دماوند" و "شریعتی" لواسانات"، مشکوک شدند و در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدیان هرسه سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل های بهداشتی ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای هنجارشکن کرده اند که با اخذ دستور قضائی هر سه واحد صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی و غیر اخلاقی پلمب شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متصدیان این سفره خانه ها برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع و آغاز موج چهارم ویروس منحوس کرونا حفاظت از سلامتی شهروندان از اولویت های اصلی پلیس بوده و از شهروندان تقاضا دارم تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

معاون نظارت بر اماکن عمومي پليس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر