کد خبر: 1080806 A

رییس پلیس راهور تهران بزرگ:

سردار حمیدی به قطعی‌های نامنظم برق در معابر و تقاطع های پایتخت واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، سردار محمد حسین حمیدی در خصوص قطعی های  برق نامنظم در سطح معابر  و چهار راهها و تقاطع های شهر تهران گفت : این قطع برق  و کم شدن دید رانندگان باعث شده آمار تصادفات خسارتی  و جرحی در سطح شهر تهران بالا برود .

وی همچنین اشاره داشت : با توجه به قطعی برق در تقاطع ها و چهارراهها علاوه بر سردرگمی رانندگان در عبور از محل ، تعداد تصادفات در این مقاطع نیز به همین واسطه  افزایش یافته است و امکان بروز تصادفات شدید و خسارت به خودروها تا حد زیادی افزایش یافته و  وجود دارد.

سردار حمیدی ادامه داد : این قطعی برق باعث نابسامانی در تقاطع ها  ، اخلال در نظم شهری  و وضعیت ترافیکی نامناسب در پایتخت گردیده است که عوامل پلیس راهور در محل های قطعی برق تقاطع ها حضور دارند.

وی افزود :  این افزایش نامنظم قطعی برق به جد باعث نگرانی پلیس راهور تهران بزرگ شده است که از همین جا از مسئولین محترم  خواهشندیم که از قبل قطعی برق در محل و منطقه ای ، به پلیس راهور خبر و اطلاع  دهند تا تدابیر لازم در خصوص تامین نیرو در تقاطع و ایجاد نظم  ترافیکی در محل به واسطه قطعی چراغ ها اندیشیده شود.

سردار حمیدی بیان داشت : رانندگان نیز می بایست در این موارد تردد را  مدیریت کرده  و به رفع مشکل کمک کنند  چرا که حتی اگر مأمور راهنمایی هم در تقاطع باشد در شرایط قطعی برق نمی تواند تقاطع نابسامان را بدرستی مدیریت نماید و اگر قرار باشد برق تقاطع‌ها قطع باشد باید حداقل چهار مأمور راهور در هر تقاطع حاضر شوند و عملاً این کار برای پلیس با حجم بالای تردد ها و معابر بسیار  امکانپذیر نیست.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : امیدواریم این مشکل و قطع نامنظم برق تقاطع ها و معابر شهر تهران  قبل از شروع فصل تابستان حل شود چون قطعا در بحث انضباط شهری مشکلات جبران ناپذیری مواجه خواهیم بود.

سردار حمیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر