کد خبر: 1080495 A

چراغعلی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: نکته مهم کیفیت اجرا در مسکن است تا واحدها با کیفیت بالا تکمیل و به مردم تحویل داده شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ عبدالرضا چراغعلی در جلسه شورای مسکن اظهار داشت: اقدامات لازم برای تکمیل مسکن مهر در جلسه پیگیری شد و اهتمام لازم وجود دارد تا تعهدات دولت به نتیجه برسد.

وی افزود: از ۳۲۲ هزار واحد مسکن مهر، ۲۷۵ هزار واحد به نتیجه رسیده و تحویل داده شده و با توجه به تعهداتی که امروز شد مابقی واحدها نیز تحویل داده می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: پیمانکاران به دلیل گرانی دچار وقفه در فعالیت شدند که کمک کردیم تا تعهدات شان در قبال مردم به نتیجه برسد و تا پایان مردادماه اکثر واحدهای مسکن مهر به اتمام می‌رسد.

چراغعلی در مورد مسکن اقدام ملی گفت: ۱۲ هزار و ۶۰۰ نفر ثبت نام کردند و تا اواخر اردیبهشت طرح اقدام ملی نیز به نتیجه مطلوب می‌رسد، همچنین ۱۰ هزار نفر مبلغ اولیه را واریز کردند و می‌توان ظرفیت را تا چندین برابر افزایش داد؛ البته نکته مهم کیفیت اجرا در مسکن است تا واحدها با کیفیت بالا تکمیل و به مردم تحویل داده شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر