کد خبر: 1079217 A

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی، نیرویی؛ اجتماعی، امنیتی، خدماتی و مردمی است، گفت: امروز نیروی انتظامی نسبت به سال های گذشته مقتدرتر شده و نظرسنجی ها نیز موید این موضوع است.

به گزارش ایلنا، سردار "قاسم رضایی" در همایش معاونان، فرماندهان و روسای پلیس های تخصصی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسه عرض خسته نباشید و خدا قوت به کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و رفع موانع و مشکلات آنها بوده است، اظهار داشت: طی بازدید امروز از نمایشگاه دستاوردهای عملیاتی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در هر غرفه مشاهده شد، ماموران در حوزه های مختلف با تمام وجود در اجرای ماموریت ها مجاهدانه تلاش کردند که ماحصل آن روحیه انقلابی و تکلیف مداری کارکنان خدوم نیروی انتظامی و از خود گذشتگی و صبر و تحمل خانواده های این عزیزان بوده که قدردان این عزیزان هستیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه نباید اجازه بدهیم نسل های جدید ریشه ها، دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی را فراموش کنند، خاطر نشان کرد: باید انقلاب اسلامی را مانند عاشورا زنده نگه داریم، اگر آرمان های انقلاب فراموش شود، در حق گذشتگان، امام راحل و شهدای گرانقدر اجحاف کرده ایم و باید این ارزش ها، از سنگر کلانتری تا سنگر گشت و کمین، سینه به سینه حفظ و انتقال داده شود.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در مسیر بعثت عاشوراست، اظهار داشت: هدف انقلاب همان هدف عاشوراست، کلانتری ها یک زمانی در اختیار نظام ستمگر طاغوت بوده اما اکنون در اختیار احکام الهی است.

وی با اشاره به اینکه مردم قدردان زحمات شما هستند، گفت: چون با خدا معامله می کنید و ارزان تلاش هایتان را نمی فروشید، اوست که اجر شما را می دهد همچون شهید سپهبد  "حاج قاسم سلیمانی" که هر چه تلاش کرد این مجاهدت ها در خفا صورت گیرد؛ خدا او را عزیزتر کرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز افتخار ناجا این است که نگاهش به نگاه ولایت دوخته است، عنوان داشت: وقتی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می فرمایند "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"، نیروی انتظامی لبیک عملی می گوید و همه هم و غم خود را در جهت پیشبرد دستورات ایشان به کار می گیرد.

وی افزود: روحیه دفاع مقدس با از خودگذشتگی ها و مجاهدت های همکارانمان در جای جای نیروی انتظامی مشهود و زنده است.

این مقام ارشد انتظامی یاد آور شد: نیروی انتظامی، نیرویی اجتماعی، امنیتی، خدماتی و مردمی است و ما قدردان لطف پروردگار هستیم که به ما توفیق خدمت به این ملت شریف را داده است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه در انتخابات پیش رو دشمن در تلاش است تا آن را وارونه جلوه داده و به نوعی خدشه وارد کند، گفت: نیروی انتظامی با تدبیر فرمانده محترم ناجا و پشتیبانی مردم فتنه ها را در محل خنثی می کند. 

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند امروز مردم اقتدار و مهربانی را توامان در شما می بینند و قدر دان شما هستند، افزود: امروز نیروی انتظامی نسبت به سال های گذشته مقتدرتر شده و نظرسنجی ها نیز موید این موضوع است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر