کد خبر: 1078900 A

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۱۳ عامل عربده کشی، نزاع دسته جمعی در پارک "شریعتی" محله خانی آباد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "علی ذوالقدری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت:  اوایل ماه جاری خبری مبنی بر نزاع دسته جمعی، توسط تعدادی از اراذل و اوباش در پارک "شریعتی"  محله  خانی اباد به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی  تهران  قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی و اخذ اظهارات از شاهدان عینی،  هویت عاملان این نزاع و درگیری شناسایی و  دستور دستگیری این افراد از مرجع قضائی اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران  تصریح کرد: با اقدامات فنی پلیسی مخفیگاه این متهمان در شهر های اطراف تهران شناسایی و در یک عملیات منسجم و گسترده پلیسی، در قالب چند اکیپ به مخفیگاه متهمان  مراجعه و هر ۱۳ عامل نزاع و درگیری دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از انتقال به پلیس امنیت با اعتراف به بزه انتسابی  به دادسرا معرفی شدند،  خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با کسانی که بخواهند امنیت شروندان را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع خواهد کرد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس در میان بگذارند.

گفتنی است متهمان این پرونده دارای سوابق کیفری متعددی همچون شرارت، نزاع دسته جمعی، عربده کشی می باشند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر