کد خبر: 1078283 A

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت عامل فروش سلاح و مهمات جنگی در فضای مجازی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۹۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز و ۳ هزار و ۳۵۹ عدد فشنگ کشف شد.

به گزارش ایلنا، سردار "علی ذوالقدری" در تشریح این خبر، اظهار داشت: مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در رصدهای اطلاعاتی موفق شدند فردی را که در فضای مجازی به تبلیغ، خرید و فروش انواع سلاح های جنگی، شکاری و مهمات مربوط می کرد،  شناسایی کنند.

وی افزود: پس از انجام اقدامات فنی و در مراقبت های ویژه پلیسی، محل تردد این فرد  شناسایی و با هماهنگی قضائی روز گذشته اکیپی از ماموران به مخفیگاه متهم در حوالی خیابان" پاسداران" اعزام و موفق شدند  در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۴۸قبضه سلاح جنگی و ۴۷ قبضه سلاح غیر مجاز شکاری ،۱۶۴ عدد تیر و کمان جنگی، ۳ هزار و ۲۴۲ عدد فشنگ جنگی و ۱۱۷ عدد فشنگ سلاح شکاری کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

رئيس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر