کد خبر: 1075347 A

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از پیگیری اختلافات دستگاه های اجرایی استان تهران در صورت عدم رفع اختلافات در کارگروه مربوطه در استانداری خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ غلامرضا عباس پاشا در دومین جلسه شورای اداری استان با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: در بازدیدهای میدانی که از نحوه رعایت شیوه نامه های ابلاغی ستاد ملی کرونا در دستگاه اداری مستقر در پایتخت و همچنین دستگاه های اجرایی استان داشتیم شاهد رعایت ۷۰ درصدی شیوه نامه های بهداشتی بودیم.

وی ادامه داد: شاخص هایی نظیر رعایت بهداشت فردی و ماسک اجباری، به کار گیری شیوه نامه های بهداشتی و ضدعفونی ادارات از عمده ترین ملاک های ارزیابی دستگاه ها در بازدیدها و نظارت ها بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران تاکید کرد: جهت حفظ سلامت کارکنان دستگاه های اجرایی و صیانت از سرمایه های اجتماعی رعایت جنبه های مختلف پروتکل های بهداشتی اعم از دورکاری، استفاده از ماسک و غیره ضروری است.

عباس پاشا سپس گفت: بر اساس دستورالعمل ریاست جمهوری رسیدگی به اختلافات دستگاه های اجرایی به استاندار واگذار شده است؛ از اینرو اختلافات دستگاه های اجرایی استان تهران در صورت عدم رفع اختلافات در کارگروه مربوطه در استانداری پیگیری می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر