کد خبر: 1074436 A

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر با محکوم کردن تحریف خبر ذبح ۱۱۰ رأس قربانی برای انتخابات ریاست جمهوری، این تحریف را در جهت تضعیف مشارکت مردم در انتخابات پیش رو عنوان کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، «حجت‌الاسلام سید حسین موسوی» رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر در مورد خبر تحریف شده‌ای که رسانه‌های غربی و عربی درمورد قربانی ۱۱۰ رأس گوسفند به نیت سربلندی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری منتشر کردند اظهار داشت: این کار «شیطنت و تحریف رسانه‌های خارجی»برای تضعیف مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است.

حجت‌الاسلام سید حسین موسوی با تأکید بر اینکه از ابتدای شروع ویروس کرونا مردم شهرستان اسلامشهر، با جدیت وارد صحنه شدند و در عرصه کمک‌های مؤمنانه و مواسات، اقدامات خوبی انجام دادند تصریح کرد: هنگامیکه موج چهارم کرونا شروع شد، بسیاری از خیریه‌ها، مساجد و مجموعه‌های قرآنی دست به دست هم دادند و به صورت منسجم تصمیم گرفتند که ۱۱۰ رأس قربانی به نیت رفع بلا از تمام مردم دنیا، مسلمانان جهان و سربلندی مردم ایران در انتخابات پیش رو انجام دهند. این در حالی است که مردم حق دارند در رابطه با اعتقادات و اولویت‌های خویش، نیت خیر داشته باشند و اداره تبلیغات اسلامی نیز با توجه به وظیفه ترویجی و تبلیغی که در نشر خوبی‌ها برعهده دارد در خصوص این اقدام شایسته، تبلیغاتی انجام داد.

حجت‌الاسلام سید حسین موسوی اذعان داشت: مردم اسلامشهر، پیش از این نیز با کاشت ۴۲ هزار اصله نهال زیتون و انجام فعالیت‌های گسترده‌ی فرهنگی و اجتماعی در رفع آسیب‌های اجتماعی، نشان داده‌اند که در خدمت رسانی و امور انسان دوستانه پیش قدم هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر تأکید کرد: متأسفانه رسانه‌های غربی و عربی با عداوت، نیت خیرخواهانه و انسان دوستانه مردم در ذبح قربانی را نادیده گرفتند و خبر را به‌گونه‌ای تحریف کردند که انگار اداره تبلیغات اسلامی، برای انتخابات قربانی نذر کرده است، درحالی که تبلیغات اسلامی در این زمینه هیچ نذری انجام نداده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تبلیغات اسلامی از این به بعد نیز همچون گذشته، اقدامات خیرخواهانه و انسان دوستانه مردم را انعکاس می‌دهد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر