کد خبر: 1074418 A

فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان بین المللی و مسلح قبل از انتقال بیش از دو تن و ۴۰۰کیلو تریاک و کشف ۷ قبضه سلاح جنگی و دستگیری ۳ متهم در عملیات پلیس خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار "عبدالرضا  ناظری" اظهار داشت: رزمندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان "قلعه گنج" با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مسلح برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با رصد مستمر تحرکات اعضای این باند، خانه روستایی آنان را در حاشیه شهرستان "قلعه گنج" که برای آماده سازی و انتقال مواد مخدر در نظر گرفته بودند شناسایی و بلافاصله با طرح ریزی عملیاتی منسجم این مکان را تحت محاصره خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان داشت: ماموران ضمن هماهنگی قضائی به محل مورد نظر ورود و در بازرسی از ۲ دستگاه وانت نیسان و کاپرا پارک شده در آنجا دو تن و ۴۰۰کیلو ،۷  قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات کشف و ۳ قاچاقچی را دستگیر کردند.

 به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ناظری در پایان با اشاره اینکه متهمان دستگیر شده همه از اعضای یک خانواده بودند، خاطر نشان کرد: اعضای این باند قاچاق مواد مخدرکه قصد داشت چنین محموله سنگینی را از طریق مناطق کویری به استان های همجوار انتقال دهد با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان پلیس ناکام ماند.

فرمانده انتظامی استان کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر