کد خبر: 1074197 A

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: بی شک همه ما یقین داریم که مرزها باید تقویت شوند از این رو مسئولان باید به مرزهای ایران اسلامی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

به گزارش ایلنا، سردار "احمد علی گودرزی" در نشست با معاونان ستاد مرزبانی ناجا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان و مرزبانان غیور نیروی انتظامی در سراسر مرزهای ایران اسلامی، پیشاپیش عید سعید فطر را به خانواده بزرگ مرزبانی ناجا تبریک گفت و اظهار داشت: قدر ماه پر برکت رمضان را بدانیم و به پاس این همه نعمتی که خدا در این ماه به ما داده باید شکرگذار نعمت ها باشیم.

 وی با اشاره به بازدید فرمانده نیروی انتظامی از مجموعه ستاد مرزبانی ناجا و اظهار رضایتمندی ایشان از عملکرد مرزبانان مجاهد در پاسداری از حدود و ثغور کشور افزود: مرزبانان نیروی انتظامی با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" در سنگر دفاعی کشور از سرحدات ایران اسلامی با اقتدار پاسداری و حراست می کنند.

سردار گودرزی تصریح کرد: الحمدلله هم افزایی و تعامل در نیروی انتظامی و مرزبانی زبانزد است و بایستی این همکاری ها در حوزه های مختلف تقویت شود.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه آموزش در مرزبانی ناجا یکی از عناصر اساسی در تقویت مرزبانی است، بیان داشت: آموزش مهمترین رکن  در اجرای ماموریت های مرزی است و بدون شک هرچه آموزش تخصصی تر باشد موفقیت در ماموریت ها بیشتر می شود.

وی با اشاره به رشادت شهید لیالی قدر ستواندوم مرزبان "حسین نامور" که در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) براثر درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد، افزود: مرزبانان نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی در حفظ و حراست از مرزهای ایران اسلامی، به دشمنان و بیگانگان اجازه تعدی به مرزهای کشور را نخواهند داد چراکه فرزندان ایران عزیز تمام قد در مقابل آنان ایستاده اند.

سردار گودرزی گفت: بی شک همه ما یقین داریم که مرزها باید تقویت شوند و مسئولان باید به مرزهای ایران اسلامی توجه ویژه ای داشته باشند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به هفته معلم و پاسداشت مقام معلم خاطرنشان کرد: استاد بزرگوار شهید آیت الله "مرتضی مطهری" شاگرد شایسته حضرت امام خمینی (ره) و از افراد کم نظیر در زمان خود بود و همواره صهیونیسم را اندیشه سلطه جویانه مبتنی بر تجاوز و زورگویی می دانست و در این راستا از پیشتازان مبارزه با تفکر صهیونیسم بود و ملت مسلمان فلسطین را مظلوم ترین ملت‌ها می دانست.

به گزارش پایگاه گفتنی است، فرمانده مرزبانی ناجا در پایان از برترین های آموزش در مرزبانی نیروی انتظامی تقدیر کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر