کد خبر: 1074100 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اجرای محدودیت‌ها از ساعت ۱۴:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت گفت: کنترل ترددها در این ایام به صورت هوشمند و با استفاده از دوربین‌های ثبت تخلف و تیم‌های استقراری پلیس صورت می‌گیرد.

«سرهنگ احمد شیرانی» رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه وزارت کشور از ساعت ۱۴:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت محدودیت سفر در سراسر کشور و در بین تمامی شهرها  اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: از همکاری و همراهی مردم در اجرای طرح‌های محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی و عمل به مصوبات اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا تشکر و قدردانی می‌کنیم و درخواست داریم که در این ایام نیز  مردم به مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا توجه و از هرگونه سفر پرهیز کنند تا شاهد شکست زنجیره انتقال و شیوع این بیماری باشیم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: کنترل ترددها در این ایام بصورت هوشمند و با استفاده از دوربین‌های ثبت تخلف و تیم‌های استقراری پلیس صورت می‌گیرد.

سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی محدودیت‌ها به هموطنان صورت گرفته و در جاده‌ها نیز همکاران پلیس تذکر و توصیه به پرهیز از سفر را مجددا به رانندگان اعلام می‌کنند و در صورت عدم تمکین به مقررات به ناچار نسبت به اعمال قانون در شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای گروه نارنجی و زرد مبلغ پانصد هزار تومان کنند.

وی ادامه داد: ناوگان حمل و نقل عمومی کالا، بار و مسافر و وانت بارهایی که در امر جابجایی بار فعالیت دارند از این محدودیت مستثنی هستند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر