کد خبر: 1072154 A

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح کامیون ممنوع ویژه شب‌های قدر در تهران امشب نیز ادامه دارد و با کامیون‌های متخلف برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر گفت : طرح کامیون ممنوع طبق اطلاعیه ای که از قبل صادر شده بود امشب نیز در تهران ادامه دارد و از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری بعمل خواهد آمد.

وی افزود : در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و در اولین شب اجرای طرح ۲۰۰ کامیون مورد اعمال قانون قرار گرفته ( توقیف ساعتی)و از ورود آنها به سطح شهر تهران جلوگیری شد.

وی بیان داشت : همچنین در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در شب دوم اجرای طرح نیز ، ۵۰ کامیون متوقف ( توقیف ساعتی) و ضمن اعمال قانون از ورود آنها به سطح شهر تهران ممانعت بعمل آمد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این طرح امشب نیز مصادف با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان  اجرا خواهد شد و همکاران بنده که در اطراف رینگ خروجی تهران مستقر می باشند ، از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری خواهند کرد.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد: اجرای این طرح تا ۴ صبح ادامه خواهد داشت و کامیون ها تا این ساعت اجازه ورود به شهر تهران را نخواهند داشت.

وی به دلایل اجرای این طرح در سه شب ماه رمضان هم اشاره کرد و گفت: از جمله دلایل اجرای این ممنوعیت در این سه شب بخاطر ایجاد امنیت شب زنده داران و مومنین روزه داری است که در مراسمات احیا شرف حضور دارند و در سطح شهر و اماکن مذهبی در حال تردد هستند می باشد که با توجه به تخلفات حادثه سازی که از سوی برخی رانندگان کامیون ها روی می دهد و تاریکی هوا اجرای این طرح ضروری است.

وی از رانندگان کامیون خواست از ورود به سطح شهر تهران در اجرای این طرح جدا خودداری نمایند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر