کد خبر: 1072149 A

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اینکه با عوامل شهادت مرزبان ناجا در استان کردستان برخورد خواهیم کرد، گفت: همکارانم نقطه صفر مرزی مشغول حفاظت و حراست از مرزها هستند و با عزمی راسخ از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری می کنند.

به گزارش ایلنا، سردار "احمدعلی گودرزی" در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید ستواندوم "حسین نامور" از شهدای اخیر مرزبانی استان کردستان، گفت: شهادت این شهید مظلوم لیله القدر مرزبانی استان کردستان را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی"، همرزمان و خانواده معظم این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: ما امانتدار خون شهدا و راه شهدا و رزمندگانی هستیم که عاشقانه گام در مسیر عشق نهادند و با اهدای جان عزیز خود درخت اسلام را آبیاری کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: پیام این شهید بزرگوار این است که ما مرزبانان با هرگونه تردد غیرمجاز، قاچاق کالا، قانون شکنی و وارد کردن اقلام ضدفرهنگی مبارزه و مقابله می کنیم و تا آخرین قطره خون در راستای دفاع از مرز و بوم میهن ایران اسلامی که هدیه هزاران شهید در خون خفته انقلاب و جنگ تحمیلی است، ایستادگی می کنیم.

سردار گودرزی تصریح کرد: اینجانب وظیفه دارم به عرض مرزنشینان غیور برسانم که همکارانم در نقطه صفر مرزی مشغول حفاظت و حراست از مرزها هستند و با عزمی راسخ از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری می کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و شناسایی این مزدوران و از طریق مقامات قضائی و مسئولان سیاسی و امنیتی استان پیگیر برخورد شدید با عوامل این جنایت خواهیم بود.

فرمانده مرزبانی ناجا اظهارداشت: قابل قبول نیست که عده ای متجاوز مرزی با استفاده از تاریکی شب دست به چنین اعمال جنایت کارانه و بزدلانه ای بزنند؛ روشن است چنانچه مجاهدت ها و شهادت مرزبانان نبود، مطمئنا متجاوزان امنیت شهرها را دچار چالش می کردند.

سردار گودرزی با هشدار به عناصر خودفروخته و تروریست ها، گفت: مرزبانان جمهوری اسلامی با تاسی از سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تحت زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی"، تا پای جان از قلمرو ایران اسلامی پاسداری می کنند.

*مردم مریوان داغدار این جنایت هستند

در ادامه ماموستا "مصطفی شیرزادی" امام جمعه شهرستان مریوان ضمن محکوم کردن این جنایت با اشاره به مقام و منزلت شهید در دین مبین اسلام، گفت: امروز فقط خانواده محترم این شهید سوگوار نیستند، بلکه عموم مسئولان و مردم فهیم شهرستان مریوان داغدار این جنایت هستند.

وی افزود: امروز ما فرزند برومند خود را تشییع می کنیم و به جنایتکارانی که با هدف قرار دادن امنیت مرزها آب به آسیاب دشمن می ریزند و به ملت خود خیانت می کنند، هشدار می دهیم و از مسئولان مربوطه درخواست برخورد شدید با عاملان این جنایت را داریم.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر