کد خبر: 1071614 A

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با دو تن از خانواده شهدای مرزبانی ناجا گفت: شهدا مایه فخر همه ما هستند و خدمت به آن‌ها برای بنده یک توفیق بزرگ است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «حسین اشتری» در بازدید از ستاد مرزبانی ناجا با خانواده‌های شهیدان «غلامرضا صادقی فرد» و «فرزاد رفعت» دیدار و گفتگو کرد.

وی افزود: امنیت، آرامش، عزت و اقتدار کشور را مرهون جانفشانی و ایثارگری‌های شهیدانی دانست که بدون ادعا و بی‌منت جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم کشور در طبق اخلاص گذاشتند.

سردار اشتری تصریح کرد: شهدا مایه فخر همه ما هستند و خدمت به خانواده شهدا برای بنده یک توفیق بزرگ است.

این مقام ارشد ناجا دیدار با خانواده شهدا را برای خود و سایر همکاران مایه افتخار دانست و بیان داشت: ما برای همیشه مدیون خون پاک شهدا هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت کشور، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه امنیت و آسایش و ثبات کنونی مدیون خون پاک شهدا و دعای خیر خانواده آن‌هاست، افزود: ان شاءالله ما شرمنده شهدا نشویم و مطمئن باشید هر آنچه که در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت تا هموطنانمان از آرامش و آسایش برخوردار باشند.

فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: هریک از شهدا با نثار خون خود بالاترین خدمت را به کشور و نظام مقدس ایران اسلامی کرده‌اند و امیدواریم بتوانیم زحمات خانواده آنان را جبران کنیم.

گفتنی است، فرمانده ناجا ضمن دیدار با خانواده شهیدان «غلامرضا صادقی فرد» و «فرزاد رفعت»، از این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

 

ایران اسلامی خانواده نیروی انتظامی امنیت فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر