کد خبر: 1070332 A

مدیرکل امور تربیتی:

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی به مناسبت روز ۱۲ اردیبهشت، روز معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی به مناسبت روز ۱۲ اردیبهشت، روز معلم به شرح زیر است:

«به نام خدا

دوازدهم اردیبهشت، یادآور بزرگواری و عظمت معنوی کسانی است که جان و جهانشان با گوارایی دانش و فضیلت و کمال درآمیخته است. معلمان، این خردورزان و خردآموزان همیشه‌ی تاریخ این سرزمین که واژه واژه‌ی عشق و رهایی و راستی را در پرنیان مهر و محبت یک حرف و دو حرف بر زبان همه ما نهاده‌اند و نسل در نسل ما را با افق‌های روشن رستگاری و سعادت آشنا کرده‌اند.

دوازده اردیبهشت روز بزرگداشت مقام ارزشمند معلم است. اما به راستی که هیچ بزرگداشتی را یارای بازگویی و بازنمایی عیار معلمی نیست، جز این‌که این روز بهانه‌ای باشد برای یادآوری این جایگاه سترگ به همه‌ی ما و همه‌ی آنان که روزی در کلاس معلمانشان مشق انسانیت کرده‌اند.

این‌جانب با بزرگداشت یاد و خاطره‌ی معلم و استاد شهید مرتضی مطهری و با ادای احترام به خاطره‌ی همه‌ی معلمان تاریخ این سرزمین، روز معلم را به همه‌ی همکاران ارجمند خویش به خصوص مربیان عزیز و مشاوران دلسوز تبریک می‌گویم و از خداوند بزرگ مسئلت دارم که این جانب و همه‌ی آحاد جامعه را در ادای دین خویش به معلمان بزرگ ایران عزیز موفق بدارد.»

آسیب های اجتماعی استاد شهید مرتضی مطهری جامعه عشق روز معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر