کد خبر: 1070305 A

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، مهندس محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی پیامی این روز را به همکارانش در اتوبوسرانی پایتخت تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی، متن پیام بدین شرح است: بزرگداشت روز جهانی کارگر، گرامیداشت تلاشگرانی است که با تمام توان، برای خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت شهر و کشور خویش تلاش می‌کنند و با اراده محکم، عزم جزم و عرق جبین، روزیِ حلال کسب کرده و سفره‌ای کوچک اما با برکت را برای خانواده‌های عزیز خویش به ارمغان می‌آورند.

کارگران در مجموعه بزرگ شرکت واحد، نقش ستون‌های استواری را دارند که بنای مستحکم این مجموعه، استحکام خود را به اعتبار آنها حفظ کرده و به پشتوانه این نیروی عظیم است که شرکت واحد در گذر ایام و فراز و فرود دوران، همچون کوهی استوار پابرجا مانده است.

ضمن عرض تبریک به مناسبت «روز جهانی کارگر»، به یکایک همکارانم در شرکت واحد به ویژه کارگران عزیز، اطمینان می‌دهم که آبرو و اعتبار خود را برای استیفای حقوق شما عزیزان که در این شرایط سخت و طاقت‌فرسا، تمام توان خویش را در جهت اثربخشی و سربلندی مجموعه شرکت واحد در طبق اخلاص گذاشته‌اید، به کار گرفته و در جهت خدمت به شما که خادمان مردم عزیزمان هستید، از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنم.

شرکت واحد اتوبوسرانی روز جهانی کارگر محمود ترفع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر