کد خبر: 1070217 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی آخرین جزییات حریق در تانکر ۳۰ هزارلتیری بنزین را اعلام کرد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۲۰:۵۲ یک دستگاه تانکر حمل سوخت در خیابان شهید رجایی، مسیر جنوب به شمال، بالاتر از دوربرگردان خیرآباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود. 

وی با بیان اینکه ۳ ایستگاه آتش نشانی از تهران به همراه خودروهای حامل کف و کف شیمیایی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: یک تانکر ۳۰ هزار لیتری حامل بنزین در این محل به دلیل نامشخصی شعله ور می شود. وقتی نیروهای آتش نشانی به محل حادثه رسیدند تانکر کاملا شعله ور بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: خوشبختانه راننده خیلی سریع توانسته بود اتاق خودرو را از تانکر جدا کند. زمانی که نیروهای آتش نشانی به محل حادثه رسیدند این تانکر به طور کامل شعله ور بود. آتش نشانان بلافاصله از چند طرف عملیات آب و کف را آغاز کردند. خوشبختانه مورد مصدومیت تاکنون در این حادثه گزارش نشده است. 

ملکی تصریح کرد: بخش زیادی از بنزین با تلاش آتش نشانان محفوظ مانده است. آتش نیز مدتی است که خاموش شده است. در ادامه با کمک جرثقیل سازمان آتش نشانی تانکر به حالت پایدار در خواهد آمد. 

تانکر حمل سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر