کد خبر: 1069692 A

سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو سارق موبایل قاپ با شلیک ماموران در خیابان اندرزگو، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد کالوسی در این باره اظهار کرد: عوامل تجسس کلانتری ۱۰۱ تجریش در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با سرقت به شیوه موبایل قاپی گشت های پلیسی را در سطح محدوده استحفاظی خود به صورت ویژه آغاز کردند.

وی افزود: ماموران در حین گشت زنی در بلوار اندرزگو بودند که در مقابل یکی از بانک ها ماموران ۲ دستگاه موتور را مشاهده کردند که قصد سرقت موبایل یکی از شهروندان را داشتند که یکی از موتور سواران به محض مشاهده ماموران به سرعت از محل سرقت فرار می کند.

وی گفت: ماموران به تعقیب دیگر سارقان که سوار بر موتور پالس سعی بر فرار داشتند رفتند که سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس با سرعت و حرکات مارپیچ سعی بر فرار داشتند. بر همین اساس ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک ۵ تیرهوایی می کنند، این در حالیست که دزدان به فرار خود ادامه دادند و در این مرحله ماموران یکی از سارقان را از ناحیه پای چپ هدف تیر قرار دادند.

کالوسی گفت: با زمین گیر شدن متهمان، ماموران دو سارق را دستگیر کردند و یکی از متهمان که از ناحیه پای چپ هدف گلوله قرار گرفته بود برای درمان به بیمارستان تجریش منتقل شد.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان گفت: از متهمان دستگیر شده ٧ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد همچنین یکی از متهمان به ٣٥ فقره موبایل قاپی در مناطق شمالی تهران اعتراف کرد و تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهمان فراری در دستور کار ماموران قرار گرفته و تحقیقات برای شناسایی سرقت های این باند ادامه دارد.

سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر