کد خبر: 1069634 A

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: الحاق تجهیزات و امکانات به رده های ماموریتی ناجا با هدف ارتقاء توان عملیاتی و تحرکی پلیس صورت می گیرد.

به گزارش ایلنا، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در آیین الحاق تجهیزات رده های ماموریتی ناجا (پلیس پیشگیری، یگان ویژه ، راهور، هوا ناجا و یگان پهپاد ناجا) ضمن خیرمقدم به سردار خلبان "علی عبداللهی"؛ معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت کشور را گرامی می داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری "مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی با تبریک سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همه مومنان و روزه داران، افزود: ان شاء الله بتوانیم از برکات این ماه مبارک بهره کافی و وافی ببریم.

معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به الحاق تجهیزات به رده های ماموریتی ناجا ادامه داد: در طول سال حداقل دو بار و حداکثر ۴ مرتبه الحاق تجهیزات و امکانات به منظور ارتقاء توان عملیاتی و تحرک به پلیس های تخصصی صورت می گیرد.

وی با قدردانی از حمایت و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: فرآیند الحاق تجهیزات و امکانات به رده های ماموریتی ناجا با هدف تقویت بنیه دفاعی مطابق برنامه های توافقی با ستاد کل نیروهای مسلح و هدف گذاری ها پیش می رود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار نوری نژاد  اظهار امیدواری کرد ان شاء الله تزریق تجهیزات مناسب و به روز به رده های عملیاتی موجب افزایش دستاوردهای نیروی انتظامی در اجرای ماموریت ها باشد.

انتهای پیام/
معاون هماهنگ کننده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر