کد خبر: 1069397 A

معاون آماد و پشتیبانی ناجا از الحاق بیش از ۱۲۰۰ دستگاه انواع تجهیزات خودرویی، موتوری و هوایی به ناجا خبر داد و گفت: ارزش مادی این تجهیزات الحاقی ۶۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش ایلنا، سردار"رضا فریبا" در آیین الحاق تجهیزات رده های ماموریتی ناجا ( پلیس پیشگیری، یگان ویژه ، راهور، هوا ناجا و یگان پهپاد ناجا ) اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت کشور را گرامی می داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری "مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی افزود: فرا رسیدن سالروز میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) را به همه مسلمانان تبریک  تهنیت عرض می کنم و آرزوی توفیق و بهره مندی از برکات معنوی ضیافت الله و قبولی طاعات و عبادات همه بندگان در این ماه عزیز ازخداوند متعال را دارم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به الحاق تجهیزات به رده های ماموریتی ناجا یادآور شد: امروز شاهد چهارمین مرحله الحاق تجهیزات و امکانات به رده های ماموریتی طی ۱۳ ماهه گذشته هستیم؛ در سال ۹۹ سه مرحله الحاق تجهیزات خودرویی، موتوری، شناوری و ... به برخی از پلیس های تخصصی صورت گرفت.

سردار فریبا با بیان اینکه امروز بیش از هزار و ۲۰۰ دستگاه انواع خودرو، موتور، تجهیزات هوایی و ... به رده های ماموریتی ناجا تزریق می شود، گفت: ارزش مادی این تجهیزات الحاقی ۶۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی افزود: در مجموع ارزش ریالی ۴ مرحله الحاق تجهیزات به رده های ماموریتی ناجا ( طی ۱۳ ماه ) معادل یک هزار میلیارد تومان می باشد و هدف از این الحاق تجهیزات ارتقاء توان تحرک و عملیاتی پلیس های تخصصی به منظور خدمت رسانی به موقع به مردم است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح از ماموریت های ناجا مطرح کرد: شاهد رویکرد جدی ستاد کل نیروهای مسلح در تقویت بنیه دفاعی نیروی انتظامی هستیم و لازم می دانیم که از این پشتیبانی ها و حسن همکاری ها تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار فریبا در بخش پایانی سخنان خود بر تحقق رویکرد بومی سازی تجهیزات و بهره مندی از دانش و تخصص ملی تاکید کرد.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر