کد خبر: 1069283 A

فرمانده بسیج حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مرمت، بهسازی و بازسازی ۹۲ باب از مسکونی خانواده‌های کمتر برخوردار در مناطق محروم شهر تهران با اولویت خانواده‌های شهدا و ایثارگران خبر داد.

به گزارش ایلنا، «نیما نیازمند» که در تشریح دستاوردهای قرارگاه جهادی حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سال ۱۳۹۹ و نیز تشریح برنامه‌های این قرارگاه در سال جاری سخن می‌گفت، یادآور شد: طی سال گذشته ۹۲ باب از منازل مسکونی خانواده‌های شهدا، ایثارگران و محرومان در مناطق کمتر برخوردار شهر تهران مورد اجرای فعالیت‌هایی از قبیل تعمیر سرویس بهداشتی و حمام، رنگ‌آمیزی و نقاشی، لوله کشی، برق کشی و عایق کاری سقف قرار گرفته و به این ترتیب مشکلات این واحدهای مسکونی با حمایت‌های مالی معاونت فنی و عمرانی، معاونت شهرسازی و معماری و سازمان نوسازی شهر تهران و با همکاری گروه‌های جهادی سازمان بسیج شهرداری تهران برطرف شده است. 

وی با بیان آنکه امسال مرمت ۱۱۰ واحد مسکونی دیگر در دستورکار جهادگران حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران قرار دارد، از آغاز برنامه اجرایی فوق از نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد و ابراز امیدواری کرد کار مرمت این واحدها تا پایان سال جاری به اتمام برسد. 

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و به گفته فرمانده بسیج حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی، شناسایی منازل مذکور از طریق فراخوان به مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران صورت پذیرفته است. ضمنا تلاش خواهد شد همزمان با مرمت منازل محرومان، بهسازی ساختمان‌ها و بناهای عام المنفعه همچون یتیم خانه‌های تهران نیز با همت و تلاش گروههای جهادی و ظرفیت‌های شهرداری تهران انجام شود.

بسیج خانواده خانواده های شهدا شهر تهران شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر