کد خبر: 1068883 A

کرمی محمدی:

رضا کرمی محمدی، در دیدار با مدیرعامل و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س)، با اشاره به نقش بی‌بدیل این سازمان در مدیریت اجساد بحران کرونا گفت: اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) در حوزه مدیریت اجساد قربانیان بحران کرونا را بدون اغراق می‌توان به عنوان یک پروژه موفق ملی و حتی جهانی مستندسازی و جهت ارائه در مجامع بین‌المللی مطرح کرد.

به پزارش ایلنا، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با حضور در سازمان بهشت زهرا(س) ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان بهشت زهرا(س) با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر دیدار و در جریان آخرین تمهیدات سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا قرار گرفت.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در ادامه با اشاره به تراکم شدید کار در بحران کرونا تصریح کرد: براساس گزارشات ارائه شده در این دیدار، خوشبختانه از ابتدای این بحران تا کنون شرایط بگونه ای مدیریت شده است که حتی یک مورد گزارش مبنی بر تعویق یا موکول شدن فرایند تدفین متوفیان کرونایی در بهشت زهرا(س) وجود نداشته و دفن اموات کرونایی با حفظ کرامت مراجعین و شهروندان و در نهایت احترام صورت گرفته است.  

رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران افزود: خوشبختانه کارها در سازمان بهشت زهرای تهران بر اساس نظم و اصول صحیح صورت می گیرد و از نظر برخورداری از تجهیزات و امکانات نیز از همان ابتدای بحران با هماهنگی های صورت گرفته و کارشناسی های انجام شده ملزومات حوزه مدیریت این بحران سنگین، پیش بینی شده است و مسلما سازمان بهشت زهرا(س) در این خصوص سازمانی پیشرو است.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارشی در مورد نحوه خدمات رسانی و تکریم خانواده های داغدار و همچنین اقدامات صورت گرفته در بیش از یک سال مدیریت اجساد بحران کرونا و خدمات رسانی شبانه روزی کارکنان این سازمان به شهروندان ارائه کرد. 

گفتنی است در ابتدای این دیدار رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ضمن حضور در سالن های تطهیر از کارکنان و تطهیرکنندگان سازمان بهشت زهرا(س) تقدیر کرد و سپس از سوله های مدیریت بحران سازمان بهشت زهرا(س) و مرکز کنترل ترافیک و پژوهشکده و کتابخانه تخصصی این سازمان بازدید کرد.

56dc8ab8-bc11-4ce8-b902-f56eb3cb3f2ad8ffba06-0a6d-4805-8c55-0e90a03c0fdd

کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر