کد خبر: 1068778 A

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا مطرح کرد:

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت‌های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء های گذشته در برخورد با ناامن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

به ‌گزارش ایلنا، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان واحد زنان یگان‌‌های ویژه ناجا ضمن تبریک ماه پرخیر و برکت رمضان، از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگان‌ های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد و إن شاء الله در آینده نزدیک در سایر استان‌ها تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور واحدهای عملیاتی زنان در ماموریت های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاءهای گذشته در برخورد با نا امن کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا زیرساخت‌های فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویت‌های مهم است و از این‌ رو برنامه‌‌های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگان های ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: باید آمادگی های عملیاتی، جسمانی و علمی- بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است سرهنگ دوم "فاطمه سلطانی نسب" فرمانده یگان زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه های اجرایی از آمادگی های یگان زنان، گزارشی ارائه کرد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر