کد خبر: 1068528 A

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: حق بیمه کسر شده از حقوق فروردین ۱۴۰۰ بابت بیمه عمر بدهکار حکمت کارت به حساب ایثارگران عزیز عودت داده می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از ایثار، محمود پاکدل با اشاره به درخواست ایثارگران مبنی بر افزایش خدمات حکمت کارت گفت: اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر این اساس و با توجه به همسان نبودن خدمات این کارت با حکمت کارت کارکنان نیروهای مسلح و برخی مشکلات اجرایی در خصوص بیمه این کارت‌ها در فروشگاه‌های سازمان اتکای سراسر کشور، بر آن شد تا تجدیدنظرهای لازم را در این موارد انجام دهد تا زمینه جلب رضایت حداکثری ایثارگران عزیز فراهم شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: بر این اساس مقرر شد موضوع افزایش شارژ حکمت کارت‌ها که پیش از این مطرح شده بود مجدداً بررسی و حق بیمه کسر شده از حقوق فروردین ۱۴۰۰ در کمترین زمان به حساب ایثارگران عزیز عودت داده  شود.

وی تصریح کرد: مطمئناً اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سرعت تلاش‌های لازم را برای بازنگری و برطرف کردن دغدغه‌ها و درخواست‌های ایثارگران گرامی انجام می‌دهد. مسئولان سازمان اتکا در جریان خواسته‌های به حق و قانونی ایثارگران قرار می‌گیرند تا در صورت همسان‌سازی خدمات با کارت‌های نیروهای مسلح این خدمت ادامه یابد و در غیر این صورت خدمت بهتری جایگزین شود.

پاکدل در پایان از ایثارگرانی که دلسوزانه مشکلات این خدمت و راهکارهای لازم را مطرح کردند تقدیر و تشکر کرد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر