کد خبر: 1068372 A

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا از کشف و توقیف گردوهای قاچاق به ارزش ۲.۵ میلیارد ریال در انبار توشه ایستگاه راه آهن تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار حشمت اله ملکی افزود: در راستای تشدید اقدامات کنترلی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از طریق شبکه ریلی، ماموران پلیس راه آهن تهران به ۱۰۰ گونی بار گردوی ارسالی از اهواز به انبار توشه راه آهن تهران مشکوک می شوند.

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه وزن گونی‌ها ۲۵۰۰ کیلو بود، ادامه داد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد کالای مکشوفه خارجی و فاقد هر گونه مدارک گمرکی است که با تلاش همکاران، صاحب اموال شناسایی و همراه بار تحویل مقام قضائی و سازمان اموال تملیکی شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از ۲.۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در راستای کمک به رونق تولید با انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی، پایش و بررسی کالاهای وارده و صادره در ایستگاه ها و انبارهای توشه، رصد مجرمان و قاچاقچیان که قصد قاچاق کالا از طریق خطوط ریلی را دارند به صورت ویژه در دستور کار پلیس راه آهن قرار دارد.

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر