کد خبر: 1067931 A

​دومین همایش ملی «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران» برگزار می‌شود دراین همایش ابعاد فرهنگی و اجتماعی فضای سایبر دانشگاهی بررسی می‌شود.

به گزارش ایلنا، مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی، هفتم اردیبهشت ماه، دومین همایش ملی «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران» را با همکاری انجمن‌ها و مراکز دانشگاهی و آموزش عالی برگزار می‌کند. 

رضا ماحوزی، با اشاره به دومین همایش ملی «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران» خاطرنشان کرد: در این همایش آنلاین که روز سه شنبه، هفتم اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ برگزار می‌شود، ۲۵ مقاله علمی در قالب سخنرانی ارائه می‌شود. محور مقالات همایش شامل میدان‌های جدید آموزش و پژوهش دانشگاهی، تحولات فرهنگی در فضای سایبر دانشگاهی، تحولات فناوری، علم و جامعه و یادگیری آنلاین؛ پداگوژی و خانواده است. 

وی در توضیح برنامه‌های دومین همایش «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران» گفت: افتتاحیه این همایش از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح سه شنبه با سخنرانی دکتر حسین میرزایی رئیس مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی و دبیر علمی همایش، سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و کوروش صفوی رئیس انجمن آموزش الکترونیکی ایران برگزار می‌شود. پس از آن، همایش با ارائه ۹ سخنرانی در پنل تخصصی یادگیری آنلاین و فناوری‌های ارتباطی در نوبت صبح ادامه می‌یابد. 

ماحوزی خاطرنشان کرد: پنل بعد از ظهر همایش «مطالعات فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی، علم و فناوری و فضای سایبر در ایران» هم که از ساعت ۱۴ تا ۱۷ برگزار می‌شود به ارائه مقالات با محوریت ابعاد فرهنگی و اجتماعی فضای سایبر دانشگاهی اختصاص دارد. در پایان، اختتامیه همایش با سخنرانی هادی خانیکی، یونس شکرخواه، مسعود کوثری و عباس کاظمی برگزار خواهد شد. 

معاون پژوهشی مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی در پایان از عموم مدیران، مدرسان، دانشجویان، محققان، سیاستگذاران و تمامی علاقمندان حوزه آموزش عالی، علم و فناوری دعوت کرد که هفتم اردیبهشت ماه با مراجعه به صفحه مؤسسه به نشانی b۲n. ir/iscs در این رویداد علمی شرکت کنند.

 

آموزش عالی ایران جامعه علم و فناوری فرهنگی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر