کد خبر: 1067813 A

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ:

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ توضیحاتی درباره قیمت مصرف مواد مخدر ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته مواد نوظهور در اولویت بود که یکی از آن ماری جوانا بود اما موادهای مخدری دیگری هم داشتیم که از بردن نام آنها معذوریم.

وی درخصوص قیمت مواد مخدر، گفت: قیمت مواد مخدر ثابت است و نسبت به سال گذشته تغییر نکرده اما نسبت به ۹۸ و ۹۷ تغییر کرده است.

سرهنگ حسنوند درخصوص دسترس پذیری مواد مخدر بیان کرد: یکی از گلایه های پلیس بحث خلاء قانونی است، اگر بخواهیم همین حالا اقدام به خرید مواد مخدر کنیم، بیش تر از نیم ساعت مواد مخدر پیدا می شود اما برخی می گویند در کمتر از ۵ دقیقه مواد در دسترس است که اشتباه می کنند.

رئیس پلیس مواد مخدر فاتب درخصوص جاسازی مختلفی که قاچاقچیان می‌کنند، تصریح کرد: همکاران ما هم آموزش های لازم را برای جاسازی مواد مخدر می بینند و اشراف کاملی در این خصوص دارند.

وی درخصوص فیلم هایی که درباره دسترس پذیری سریع مواد مخدر است، گفت: این فیلم ها با نظر ما مخالف بوده و مورد اشکال است این فیلم‌ها بدآموزی برای نوجوانان و جوانان دارد، وقتی رسانه ای که برای کشور مورد قبول است می گوید دسترسی به مواد مخدر در کمتر از ۱۰ دقیقه است یک آسیب است، اگر همین حالا اقدام کنیم تا بخواهیم فروشنده را پیدا کنیم ۱۵ دقیقه زمان می برد.

پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاق مواد مخدر دسترسی به مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر