کد خبر: 1067584 A

فرمانده ناجا در پیامی فرا رسیدن هفته سلامت را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی در پیامی فرا رسیدن هفته سلامت را تبریک گفت و از زحمات بی شائبه کادر درمان که این روزها از آن ها به عنوان مدافعان سلامت یاد می شود، تشکر و قدردانی کرد.

 

در متن این پیام می خوانید؛

هفته سلامت فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به تلاش های بی شائبه و ارزنده بخش سلامت کشور که این روزها با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و زحمات بی دریغ ، از آن ها به عنوان "مدافعان سلامت" یاد می شود.

امروز تلاش های شبانه روزی، دلسوزانه و بی منت مدافعان سلامت با روحیه جهادی و انقلابی، در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی تداعی جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

امید است با شعار جهانی "ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر" و با وجود تمامی امکانات و ظرفیت های موجود و همچنین همدلی و همراهی مردم شریف ایران اسلامی، بزودی شاهد ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا در کشور باشیم.ان شاءالله ...

اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش های بی دریغ خادمان بخش سلامت کشور، صبر، استقامت و سربلندی و توفیقات روزافزون را برای کلیه کادر درمان از خداوند متعال در ظل عنایات امام عصر"عجل الله تعالی فرجه الشریف" و نایب بر حق ایشان امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" خواستارم؛ برادران و خواهران شما در نیروی انتظامی به عنوان مدافعان امنیت همچنان همگام، همراه و پشتیبان جامعه پزشکی و پرستاران بوده و در جهت سلامتی، سربلندی و عزت مردم شریف ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر