کد خبر: 1067249 A

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهر از امضای تفاهم نامه ۱۵۰ میلیارد تومانی با سازمان آتش نشانی شهرداری تهران برای خرید تجهیزات داخلی و خارجی خبر داد.

به گزارش ایلنا، هادی علیرضائی با اعلام این خبر گفت: بر اساس این تفاهم نامه قرار است ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مورد نیاز آتش نشانی و قطعات یدکی مورد نیاز ضروری را از اتحادیه اروپا و کشورهای صاحب صنعت تأمین نمایند. که در این زمینه منابع تأمین کننده جدید قابل توجهی نیز شناسایی نموده ایم.

وی  افزود: با معاون وزیر کشور در امور عمران و توسعه شهری و روستایی و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، جلسات متعدد  نیز در سطح کلانشهرها برگزار نموده ایم؛ زیرا اعتقاد داریم فعالیت شرکت سرمایه گذاری شهر می تواند از سطح شهرداری تهران به سایر شهرداری ها و استانداری ها  به ویژه شهرداری کلانشهرهای کشور توسعه و تعمیم پیدا کند که این ایده با استقبال مجموعه وزارت کشور همراه بوده است.
علیرضائی ادامه داد: شرکت سرمایه گذاری شهر تلاش می کند فعالیت های خود را با تمامی مجموعه های شهرداری تهران ازجمله معاونت های خدمات شهری،  فنی و عمرانی،  حمل و نقل و ترافیک، برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و امور شورا  و... در راستای هدایت صحیح منابع و تولید ثروت برای شهرداری و درآمدزائی گسترش دهد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهر با تأکید بر فلسفه وجودی شرکت و عدم دریافت هیچ گونه بودجه ای از شهرداری تصریح کرد: با توجه به قابلیت شرکت و نیاز شهرداری ها تلاش می کنیم از ظرفیت موجود بازار داخلی و بستر مهیا شده برای استفاده از منابع خارجی ضمن تأمین نیازها؛ محل درآمد پایدار و ثابتی را برای شهرداری ایجاد نماییم تا به سهم خود در آبادانی شهر و خدمات رسانی به شهروندان عزیز تهرانی قدم برداشته باشیم.

 بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت مالی و اقتصاد شهری، در پایان علیرضایی از رویکرد مدبرانه معاون مالی و اقتصاد شهری در حمایت و هدایت راهبردی مجموعه شرکت و رفع بسیاری از موانع و حذف بروکراسی اضافی اداری تقدیر و تشکر نمود و گفت:با توجه به بستر مهیا شده و ظرفیت موجود امید داریم باب جدیدی در تأمین به موقع نیازهای شهری و تولید درآمد برای شهرداری تهران در شرکت شکل گرفته و به بهره برداری برسد.

آتش نشانی سازمان آتش نشانی سرمایه گذاری شهرداری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر