کد خبر: 1067006 A

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری متهمی که در فضای مجازی فروش سلاح جنگی وشکاری غیر مجاز تبلیغ می کرد، خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی و ۲ قبضه سلاح شکاری به همراه۲۰عدد فشنگ جنگی کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "سعید راستی " در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در رصد های فضای مجازی مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به دست آوردند که مدیر کانالی در شبکه های اجتماعی به تبلیغ فروش سلاح و مهمات جنگی و شکاری غیرمجاز می پردازد.

وی عنوان کرد: هویت و مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی، صبح روز گذشته یکم اردیبهشت ماه تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده افسریه اعزام و در بررسی های بیشتر از آن مکان یک قبضه سلاح جنگی و ۲ قبضه سلاح شکاری به همراه ۲۰عدد فشنگ جنگی و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه اموال مکشوفه به پلیس امنیت انتقال یافت، ابراز داشت: متهم در تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان هرگونه گزارش و خبر در خصوص فعالیت مجرمان امنیتی و انتظامی که به هر نحو ممکن جان و مال آنها را به مخاطره می اندازد را از طریق سامانه۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند تا در اسرع وقت اقدام لازم انجام پذیرد.

رئيس مرکز عملیات پليس امنيت عمومي تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر