کد خبر: 1066834 A

مدیر کل زندان‌های استان تهران:

مدیر کل زندان‌های استان تهران گفت: کمک به نیازمندان بزرگترین ارزش سیره علوی است و توجه ائمه اطهار علیهم السلام به ویژه امیرالمومنین به موضوع رسیدگی به وضعیت زندگی افراد گرفتار و دردمند وظیفه سنگینی بر دوش ما به عنوان شیعه نهاده است.

به گزارش ایلنا،  سیدحشمت اله حیات الغیب طی بازدید از منزل دو نفر از خانواده زندانیان اظهار داشت: در اجرای برنامه‌های تحولی ریاست سازمان زندان ها، غیر از کمک‌های مستمر انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان و مرکز مراقبت بعد از خروج هر هفته به منزل تعدادی از خانواده‌های مددجویان سرکشی می‌شود. 

مدیر کل زندان‌های استان تهران در حاشیه حضور منزل دو نفر از زندانیان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی است که می‌توان توفیق بیشتر رسیدگی به افراد گرفتار را کسب کرد. 

مدیر کل زندان‌های استان تهران ادامه داد: کمک به نیازمندان بزرگترین ارزش سیره علوی است و توجه ائمه اطهار علیهم السلام به ویژه امیرالمومنین به موضوع رسیدگی به وضعیت زندگی افراد گرفتار و دردمند وظیفه سنگینی بر دوش ما به عنوان شیعه نهاده است. 

وی تصریح کرد: در اجرای برنامه‌های تحولی ریاست سازمان زندان ها، غیر از کمک‌های مستمر انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان و مرکز مراقبت بعد از خروج هر هفته به منزل تعدادی از خانواده‌های مددجویان سرکشی می‌شود. 

حیات الغیب تاکید کرد: در این مسیر، نیکوکاران نیز به کمک اداره کل زندان‌های استان تهران آمده‌اند و دستگاه‌های اجرایی جامعه نیز باید بیش از گذشته به میدان احسان بیایند. 

در این بازدیدها که حجت الاسلام و المسلمین فیروزجایی معاون دادستان در امور زندان‌ها نیز حضور داشت، سه دستگاه تبلت به فرزندان دانش آموز جهت ادامه تحصیل آنلاین، بسته‌های معیشتی و کارت هدیه اهداء گردید. 

همچنین باقیمانده وام بانکی یکی از خانواده‌ها به مبلغ هفت میلیون تومان تسویه شد. 

بنا به این خبر، طی این بازدید که روز پنجشنبه صورت گرفت، فیروزجایی در خصوص مرخصی این دو زندانی و بازگشت به کانون خانواده‌هایشان دستورات قضایی لازم را صادر کرد.

 

استان تهران خانواده زندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر