کد خبر: 1066521 A

چراغعلی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: تفاهم نامه با سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح جهت رصد وضعیت ساخت وسازها بر مبنای عکس های هوایی در راستای صیانت از اراضی و منابع ملی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز صورت می گیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدارضا چراغعلی در جلسه تفاهم نامه با سازمان جغرافیایی با اشاره به اهمیت استان تهران اظهار داشت: استان تهران با ۱۳ هزار کیلومتر مساحت و اراضی خاص کشور جایگاه مهمی در زمینه حفظ اراضی دارد.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت استان تهران و تاکید دولت بر لزوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، اهمیت محیط زیست و کنترل پروژه های عمرانی، نظارت دقیق بر این موضوعات در دستورکار قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تفاهم نامه با سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح جهت رصد وضعیت ساخت وسازها بر مبنای عکس های هوایی عنوان کرد: این اقدامات جهت پایش مستمر از عرصه و صیانت از اراضی و منابع ملی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز صورت می گیرد.

چراغعلی با اشاره به لزوم ارائه گزارش از فرمانداری ها به صورت هفتگی در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: کمیسیون ماده ۹۹ که مسئول رسیدگی به تخلفات هستند توسعه یافته و به ۱۶ شهرستان ارتقا یافته است، ضمن اینکه ۸ قاضی برای سرعت بخشیدن به اقدامات این حوزه مشخص شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر