کد خبر: 1066293 A

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از تمدید زمان ثبت‌نام آزمون‌های ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی و البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران درباره زمان ثبت نام آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی بیان کرد: زمان ثبت نام آزمون‌های ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی و دبیرستان البرز تمدید شد، بدین صورت که زمان ثبت نام آزمون البرز به تاریخ ۱۴۰۰/۲/۵ تغییر پیدا کرد و زمان ثبت نام آزمون‌های ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی هم تا تاریخ ۱۴۰۰/۲/۷ تمدید شده است. مابقی شرایط و ضوابط آزمون‌ها مطابق آن چیزی که است که قبلا اعلام شده بود.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت Tehranmedu. ir  اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهند.ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ هم تا ۱۴۰۰/۲/۶ است.

ثقفی خاطرنشان کرد:‌ تنها نکته‌ای که باقی می‌ماند این است که مدارس نمونه دولتی فقط در پایه متوسطه دوره دوم است و متوسطه دوره اول آزمون نمونه دولتی ندارد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص زمان این آزمون‌ها گفت: زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰/۴/۱۸، زمان آزمون مدرسه البرز ۱۴۰۰/۳/۲۰ و همچنین زمان آزمون مدارس فرهنگ ۱۴۰۰/۴/۱۷ است. در صورتی که ستاد کرونا استان تهران در زمان مربوطه مشکلی نداشته باشد، درتاریخ‌های مذکور آزمون‌ها برگزار خواهد شد. اما اگر به هر دلیلی ستاد کرونا استان تهران صلاح دیگری بداند امکان دارد که تاریخ‌ها تغییر کند.

آموزش و پرورش استان تهران شهر تهران مدرسه آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر