کد خبر: 1065844 A

مدیر ندامتگاه دماوند با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان و لزوم دستگیری از زندانیان و خانواده های آنان گفت: طی روزهای پایانی سال گذشته و فروردین ماه، نیکوکاران دماوند بدهی ۵۲ نفر از زندانیان را پرداخت کردند.

به گزارش ایلنا،‌ علی سرافراز ضمن تقدیر از نیکوکاران اظهار داشت: کمک به انسانهای نیازمند سنت و شیوه علوی است و ما هم به عنوان یک ایرانی وظیفه دستگیری از همنوعانمان را داریم و زیباترین جلوه یاری نیز، گره گشایی از مشکلات افراد گرفتار است.

مدیر ندامتگاه دماوند تأکید کرد: با تلاش مددکاران ندامتگاه دماوند و تشکیل جلسات متعدد با شکات، بدهی ۵۲ نفر از زندانیان که مجموعاً ۵۱۹ میلیون و ۱۹۳ هزار تومان بود، پرداخت گردید تا نزد خانواده هایشان بازگردند.

وی ادامه داد: شکات نیز خود با گذشت مبلغ ۱۳۰میلیون و ۲۰۲هزار تومان از طلبهایشان، در این اقدام ارزشمند کمک کردند و بعد از مدت ها پرونده های این ۵۲ نفر با آزادیشان مختومه گردید.

در این روزها نیز که مصادف با ایام ماه مبارک رمضان است، برخی از زندانیان و خانواده هایشان منتظر کمک های نوعدوستانه خیرین هستند تا سر سفره هایشان برگردند. همان طور که ماه رمضان ماه بخشش بی انتهای الهی است، رحمت واسعه خداوند بر بندگانی نازل می شود که بر اثر این رفتار شایسته و کمک به آزادی زندانیان نیازمند، موجبات رضایتش را فراهم می نمایند.  

سرافراز تصریح نمود: با توسعه کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال در ندامتگاه نیز تلاش می شود تا زندانیان طی ایام حبس، شغل و هنری فرا گرفته، بعد از آزادی راه درست زندگی را در پیش گیرند.

مدیر ندامتگاه دماوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر